Kontakt

V roce 1988 jsem v Liberci úspěšně dokončila studium na Střední zdravotní škole v oboru dětská sestra. Do mateřské dovolené jsem pracovala v dětské nemocnici v Jablonci nad Nisou. Mám tři syny.Po mateřské jsem nastoupila na obvod do zubní ambulance. Tam jsem zůstala 13 let. Až v této fázi jsem se začala i více zajímat o alternativní medicínu.

Ráda pěstuji bylinky a koření a různě tvořím likéry, masti z bylinek. Také mám kurz reflexologie a Reiki, ale nejvíce mne oslovila Kineziologie One Brain. Neznám jinou metodu, která by uměla lidem odpovědět na otázky, proč mají různé stresy a bolesti na duši.

Kineziologie to umí a také umí rychle a efektivně pomoci. Proto je mým cílem a snem dávat lidem informace o kineziologii a pomáhat těm, kdo se opravdu chtějí uzdravit. Protože kdo touží jen spolknout prášek, ten se chce jen léčit, ale kdo chce opravdu něco změnit a vyléčit se, musí pracovat i se svou duší a uvědoměním. Stále na sobě také pracuji a vzdělávám se dál, abych svým klientům mohla dát co nejvíce informací.